AQUA CARPATICA

Doskonała Woda prosto z natury

Wysokiej jakości naturalna woda mineralna nieskazitelnie czysta, wywodzi się z głębokich źródeł w Karpatach, najbardziej dzikiego i pradawnego miejsca w Europie. Aktywność wulkaniczna trwająca miliony lat pozwoliła odfiltrować wszelkie zanieczyszczenia u samego źródła, nadając wodzie jej niezrównany smak.

 

AQUA Carpatica naturalna woda
Mineralna Niegazowana Mineralna Gazowana
  Naturalnie wolna od azotanów            
Naturalnie zasadowa pH8,2
       Naturalnie wolna od azotanów
Naturalnie bezsodowa Naturalnie bogata w wodowęglany
Naturalne elektrolity Naturalnie bezsodowa
Najlepszy wybór w opiece przed-i poporodowej Stymuluje przemianę materii
Łagodny i odświeżający smak
(bez posmaku)
Naturalne elektrolity
  Łagodny i odświeżający smak
(bez gorzkiego czy kwaśnego posmaku)

 

Pochodzenie  źródeł wody

NATURALNIE CZYSTA BEZ AZOTANÓW

(bez zanieczyszczeń, wolna od azotanów i chemikaliów)

 

Wydobywana na terenie majestatycznego obszaru Karpat Transylwańskich w Rumunii, ostatniej puszczy Europy wschodniej nieskażonej przez cywilizację, nienaruszonej przez rolnictwo i przemysł. Bukovina to region o szczególnym znaczeniu historycznym I geograficznym Karpat Rumuńskich. To kraina dzikiego krajobrazu, od szerokich dolin, łąk i połogich wzgórz do grzbietów górskich. Niezwykle malownicza, z rozciągającymi się wiecznie zielonymi lasami. To właśnie tu w głęboko pod ziemią w pradawnym miejscu u zbiegu wulkanicznych skał metamorficznych Karpat Wschodnich (na granicy Bukowiny i Transylwanii) odkryto warstwy wodonośne niezwykle czystej wody naturalnej AQUA Carpatica. Leżący w pobliżu imponujący Łuk Karpat wschodnich – zwany Górami Kelimeńskimi charakteryzuje się dziewiczą i wielowiekową florą, z chronionymi Parkami Narodowymi i rezerwatami przyrody, gdzie czas się zatrzymał a przyroda wolna jest od jakichkolwiek działań człowieka i przemysłu.

Pasmo jest rozcięte głębokim dolinami rzecznymi, porośnięte lasami jodłowoświerkowymi, z bujną roślinnością, co czyni idealne miejsca dla kryjówek niezliczonych jeleni. Miejsce to stanowi również schronienie dla licznych dużych zwierząt mięsożernych w całej Europie - w tym wilków, niedźwiedzi brunatnych, rysiów oraz czarnych kozic. Miliony lat aktywności wulkanicznej pomogły w odfiltrowaniu zanieczyszczeń u źródła i zapewniły wodzie AQUA Carpatica niezrównany smak. Naturalne składniki mineralne, naturalne pH i przede wszystkim brak azotanów czyni ją jedyną, najbardziej klarowną naturalnie gazowaną wodę mineralną na świecie.